Hongqi E-HS9

HONGQI E-HS9 charakteryzuje się imponującymi osiągami i wspaniałymi właściwościami jezdnymi. Unikalny, wizjonerski design nadaje temu pojazdowi spektakularny, majestatyczny wygląd.

Cała gama nowoczesnych, innowacyjnych systemów bezpieczeństwa i wspomagania zapewnia kierowcy, i pasażerom, bezpieczną oraz komfortową podróż. Wyjątkowo przestronna i cicha przestrzeń pasażerska, wysokiej jakości wykończenie wnętrza oraz napęd na cztery koła sprawiają, że nie będziesz mógł doczekać się kolejnej wyprawy prawdziwą pierwszą klasą, dokądkolwiek zmierzasz.

KOMFORT ŚWIATOWEJ KLASY

Długość i rozstaw osi samochodu zapewniają mnóstwo miejsca między rzędami siedzeń. Komfortowa część pasażerska jest przestronna i wyposażona w wiele schowków. Sześć lub siedem miejsc to standard, bez dodatkowych kosztów.

Detale, takie jak drewno orzechowe w połączeniu z ekskluzywną skórą, nadają przestrzeni pasażerskiej harmonijnej i luksusowej atmosfery. Fotele z opcjonalną funkcją masażu, dodatkową wentylacją oraz 16 stopniową regulacją sprawiają, że jazda samochodem jest zawsze wyjątkowo komfortowa.

Otwierany panoramiczny dach zapewnia dodatkowe światło i lepszy widok dla pasażerów. Duże szyby w drzwiach wykonane z przyciemnianego szkła chronią przed ciekawskimi spojrzeniami i jasnym światłem słonecznym. Drzwi z systemem zamykania typu „soft close” są zarówno wygodne, jak i bezpieczne.

Podwójne szyby ze szkła akustycznego tłumią przenikanie dźwięków do wewnątrz oraz zapewniają ciche, komfortowe środowisko wewnątrz auta, dzięki czemu podróż może być kontynuowana w niezakłócony sposób.

NAPĘD NA CZTERY KOŁA

Wszystkie wersje oferowanych samochodów wyposażone są w napęd na cztery koła.

Pojazdy wyposażone są w 7 różnych trybów jazdy, dostosowanych do zmiennych warunków podróży oraz nawierzchni. W ten sposób zawsze bezpiecznie wracasz do domu.

Zarówno przednia, jak i tylna oś wyposażone są w mocny silnik elektryczny o łącznym momencie obrotowym 670 Nm.

W najmocniejszej wersji samochodu, przyspieszenie od 0 do 100 km, to zaledwie 4,9 sekundy. Moc sięga 405 kW, co odpowiada 551 KM. Prędkość maksymalna została ograniczona do 200 km/h.

ZASIĘG I AKUMULATOR

Duży akumulator o pojemności do 99 kWh (około 90 kWh netto) ma zasięg do 465 kilometrów (WLTP) w wersjach Executive i President. Zużycie akumulatora zależy od temperatury otoczenia, ukształtowania terenu, ilości przejechanych kilometrów, stylu jazdy oraz korzystania z różnych funkcji wyposażenia. Akumulator można szybko naładować za pomocą kabla ze złączem CCS2 na stacjach szybkiego ładowania.

PERFEKCYJNY DESIGN

Dzięki unikalnemu wyglądowi zewnętrznemu HONGQI E-HS9 emanuje zarówno mocą, jak i ekskluzywnością. Elegancki samochód wyposażono między innymi w ukryte klamki i systemy zamykania, którymi można sterować zarówno za pomocą pilota, jak i aplikacji mobilnej.

Opcje kolorystyczne obejmują dwukolorowe nadwozie z odcieniami, które doskonale się uzupełniają.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Dzięki aplikacji w telefonie możesz znaleźć swój samochód i sterować zamkami drzwi, ogrzewaniem i ładowaniem. Ponadto można obsługiwać szyby i szyberdach oraz sprawdzać ciśnienie w oponach.

Aplikacja zapewnia również dostęp do systemu nawigacji i numeru pomocy drogowej, jeśli kiedykolwiek będziesz go potrzebować. Ekskluzywny system ekranów „Zhilian” obejmuje do trzech dużych, zintegrowanych panoramicznych ekranów z kompleksowym systemem sterowania, informacji i rozrywki, a także nawigacji i multimediów.

Ustawienia systemowe, takie jak klimatyzacja, masaż i wentylacja foteli, są dostępne na osobnym ekranie w konsoli środkowej. Samochód posiada również wiele innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika funkcji, takich jak automatyczny system parkowania.

STANDARDOWO BARDZO BEZPIECZNY

24 czujniki oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy "obserwują" przeszkody, pieszych i potencjalne ryzyko kolizji ze wszystkich stron. Przyczynia się to do bezpiecznej i beztroskiej jazdy.

  • Ostrzeżenie przed kolizją czołową (FCW)
  • Asystent martwego pola (BSD)
  • Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTW)
  • Autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • Kontrola zjazdu ze wzniesienia (HDC)
  • Hydrauliczny asystent hamowania (HBA)
  • Elektryczny hamulec postojowy (EPB)
  • Kamera 360°
  • Automatyczne parkowanie
  • Super adaptacyjny tempomat (SACC)

W wersjach Executive i President inteligentne światła Matrix LED oświetlają pojazdy nadjeżdżające z przeciwka i zapewniają dobrą widoczność bez oślepiania innych użytkowników drogi.

MASA HOLOWNICZA

Zdejmowany hak holowniczy do przyczepy o maksymalnej masie 1500 kg jest opcjonalny. Bagażniki dachowe mogą przewozić maksymalnie 75 kg.

GWARANCJA

Okres gwarancji: 5 lat / 150 000 KM

Gwarancja baterii: 8 lat / 160 000 KM

Okres serwisowy: 12 miesięcy lub 20 000 KM

GALERIA

 

WNĘTRZE