Hongqi EH7

MDN Web Docs logo

Premiera Hongqi EH7 już wkrótce

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się, aby dostawać najnowsze informacje o premierze tego modelu.

Zarejestruj się

Zasięg

820 km

Moc

339 KM

Przyspieszenie (od 0 do 100 km/h)

5,8 s

Większa moc, większy zasięg

Hongqi EH7 to najnowszy model marki Hongqi - w pełni elektryczny sedan z napędem na tylne koła. Ten elegancki sedan oferuje imponujący zakres osiągów i luksusowy wystrój wnętrza. Hongqi EH7 wyróżnia się nie tylko swoim zaawansowanym napędem elektrycznym, ale także nowoczesnym designem, który przyciąga spojrzenia na ulicy.

Wnętrze samochodu zostało starannie zaprojektowane z użyciem wysokiej jakości materiałów, oferując kierowcy i pasażerom komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Duży sedan o sportowym zacięciu

Hongqi EH7 jest wyposażony w silnik elektryczny o max. mocy 253 kW co pozwala mu przyspieszać od 0 do 100 km/h w 5,8 sekundy.

Hongqi EH7 oferuje pięć trybów jazdy: Eco, Comfort, Sport, Snow i Custom, dostosowując się do preferencji kierowcy i warunków drogowych.

Szybkie ładowanie od 10-80% w zaledwie 25 minut

Akumulator o mocy do 111 kW brutto umożliwia szybkie ładowanie prądem stałym o maksymalnej mocy 250 kW, co pozwala na naładowanie baterii od 10% do 80% w zaledwie 25 minut, co oznacza, że w ciągu pięciu minut szybkiego ładowania można uzyskać zasięg do 200 kilometrów.

Należy pamiętać, że na szybkość ładowania samochodu wpływa wiele czynników, takich jak warunki w stacji ładowania, obciążenie sieci ładowania i stanowiska ładowania, moc ładowarki, procent naładowania akumulatora samochodu, temperatura akumulatora i inne. Nie udziela się żadnej gwarancji na niższą prędkość ładowania.

Przestronne wnętrze

Hongqi EH7 to duży sedan o długości 4980 mm, szerokości 1910 mm i wysokości 1490 mm. Jego wymiary w połaczeniu z 3000 mm rozstawem osi, zapewniają imponującą przestrzeń na tylnych siedzeniach.

Bogate i funkcjonalne wyposażenie

Wysoki poziom wyposażenia i praktyczne rozwiązania sprawiają, że Hongqi EH7 jest nie tylko eleganckim, ale również funkcjonalnym samochodem:

  • Panoramiczny szklany dach
  • Podgrzewana kierownica i fotele
  • Bagażnik przedni i tylny
  • Czujnik deszczu
  • Automatyczne światła drogowe
  • V2L (wyładowanie prądu z samochodu)
  • Aplikacja umożliwiająca zdalne sterowanie funkcjami samochodu i monitorowanie stanu pojazdu

Wysokie bezpieczeństwo w standardzie

EH7 zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki szeregowi systemów i wspomagania kierowcy, w tym adaptacyjnemu tempomatowi, kamerze 360°, rozpoznawaniu znaków drogowych, czujnikom parkowania oraz wielu innym udogodnieniom.

Hongqi jako marka od zawsze kojarzona jest z luksusem i prestiżem. EH7 kontynuuje tę tradycję, oferując klientom nie tylko doskonałe doświadczenie z jazdy elektrycznej, ale także statusowy symbol. To idealny wybór dla tych, którzy poszukują samochodu o wyjątkowym designie, osiągach i komforcie, nie rezygnując jednocześnie z odpowiedzialności ekologicznej.

Premiera Hongqi EH7 już wkrótce

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się, aby dostawać najnowsze informacje o premierze tego modelu.

Zarejestruj się